„Mít rád lidi a milovat lidi to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí.“ Jan Werich
 PRACOVIŠTĚ PŘI NEMOCNICI 

Svátek má

AKTUALITY


O NÁS

HISTORIE

DOKUMENTY

FOTOGALERIE

VIDEOGALERIE

PROJEKTY

ŠVP

NAPSALI O NÁS

KONTAKTY

ARCHIV


 Vyhledávače 
Seznam
Google

 Užitečné odkazy 
Dětské oddělení
Orlickoústecké nemocnice
Děti v nemocnici
Nadace Klíček
Cukříci v Ústí n. Orlicí
SVP-vzácná onemocnění
Šťastný úsměv
Fond Prof. Šilhánkové

svátky   PŘEDPOVEĎ POČASÍ
     Pardubický kraj     
In-počasí v Ústí nad Orlicí

    TOPlist

    Mapa stránek

  Jiří Vojtas © 2007-

 Projekty

košíček s koťátky

Projekty školy


Ve škole se průběžně uskutečňuje projekt pořádání exkurzí pro děti z okolních mateřských škol, žáky speciálních škol a nižších ročníků základních škol pod názvem Přijďte se podívat, jak se u nás hezky stoná (ve školním roce 2006/2007 je to již jeho IV. pokračování) a současně probíhá II. ročník projektu Ekologická škola, kdy hospitalizovaným dětským pacientům ukazujeme netradiční výtvarné techniky a zapomenutá řemesla. V roce 2006 se uskutečnil projekt Děti malují dětem, kdy nám děti a žáci ze škol zasílali obrázky pro nemocné kamarády. Projekty jsou dotovány městem Ústí nad Orlicí.

O možnosti exkurzí a průběhu projektů jsou děti a žáci, pedagogové i široká veřejnost informováni prostřednictvím informací v regionálním tisku, CCVJ (Centrum celoživotního vzdělávání Jezerka) v Ústí nad Orlicí a prostřednictvím pedagogů naší školy a pediatrů.


Společně za úsměv...

V květnu 2013 jsme společně s neziskovou organizací CEMA Žamberk podali společný projekt. Projekt vypsal KONZUM Ústí nad Orlicí a akce se jmenuje Společně za úsměv 2013.
Občanské sdružení CEMA Žamberk (http://www.cema-nno.cz) je nestátní nezisková organizace, která posiluje hodnoty rodiny, aktivní seberealizaci dětí a dospělých, pomáhá hledat řešení v těžkých životních situacích. Jsme otevřeni spolupráci v místní komunitě se všemi, kteří usilují o slušnost, toleranci a lepší vzájemné soužití. Do sbírky Společně za úsměv 2013 jsme zařazeni a Vy tak máte možnost pro nás hlasovat a také nás podpořit. Vaši podporu získáme prostřednictvím kupónu, který najdete v letácích přímo v obchodech Konzumu a nebo zde. Kupón můžete uplatnit na jakékoli prodejně Konzumu. Získané finanční prostředky budou použity na materiál do výtvarné dílny pro děti a mládež hospitalizované v Orlickoústecké nemocnici. Dílny budou realizovány ve spolupráci s naší organizací.
Veškerá pravidla najdete na následujícím odkaze: www.konzumuo.cz/szu
ZA VAŠI PODPORU A SDÍLENÍ TÉTO INFORMACE VELICE MOC DĚKUJEME!


Dokumenty projektů


EVVO 2008 (formát ZIP, 194 KB)

Učíme se, hrajeme si a uzdravujeme se společně - učebna ORL (formát ZIP, 15 KB)